Nemokamas hostingas
 

Pagrindinės plano savybės

Vieta diske: 150 MB
Duomenų srautas: 10 GB
El. pašto dėžučių skaičius: 2
.we2host.lt subdomenas
Turimo domeno parkavimas
Naujų domenų registravimas
DirectAdmin, PHP, MySQL
Installatron programų diegiklis
Tiesioginė pagalba 24/7

TECHNINĖS SAVYBĖS IR KITA

Nemokamas hostingas
0,00 €/mėn.


Kam skirtas šis planas?

Nemokamas hostingas + nemokamas svetainės kūrimo įrankis – puikus sprendimas nedidelėms asmeninėms ar mažų įmonių interneto svetainėms. Daugiau kaip 95% mūsų klientų lieka patenkinti nemokamu planu, nes niekada neišnaudoja skirtų resursų. Tačiau jei yra reikalinga sudėtingesnė svetainė, su planuojamu didesniu lankytojų srautu ir sklandaus svetainės veikimo garantija, kviečiame išbandyti Premium hostingo planą!

 


Pagrindiniai plano privalumai

Nemokamas hostingas
Taip teisingai! Visiškai nemokamas hostingas be jokios rizikos ar mokesčių – neribotą laiką! Prireikus daugiau resursų ar galimybių, visuomet gali turimą planą pagerinti į Premium hostingą!
Patogūs svetainės kūrimo įrankiai
Nemokamas „Installatron“ programinių paketų diegiklis siūlantis daugiau nei 130 programinių paketų leidžia vos vieno mygtuko spustelėjimu įsidiegti norimą programą! Užsisakyk ir išbandyk nemokamai!
Nemokamas WordPress dizainas!
Jei kuriate svetainę su WordPress ir ieškote gražaus dizaino – siūlome apsilankyti mūsų dizaino galerijoje, kurioje galite išsirinkti patinkančias temas ir jas atsisiųsti visiškai nemokamai!
Nemokamas subdomenas
Užsakydami nemokamo hostingo planą, klientai gauna nemokamą (.we2host.lt) subdomeną. Norėdami naudoti savo domeno vardą, siūlome išbandyti Premium hostingo planą.

 

Ar ši informacija tau buvo naudinga?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 3,95 out of 5)

Loading...Loading...